Księga gości

Data 2019-01-14
Wysłał Mariacem
Wątek bussines
Data 2018-05-13
Wysłał Kinia
Wątek powroty

to się nie wróci ale miło wspomnieć, wszystkie kobiety w mojej rodzinie były Panią zachwycone /był to dom kobiet niezależnych, samodzielnych/Dużo zdrowia i dobrych ludzi życzę

Data 2018-05-12
Wysłał Ryszard W.
Wątek dawna rozrywka

witam pania serdecznie
przepraszam za moje mierne pisanie , nigdy nie bylem dobrym pisarzem . pamietam pania z czasow mojego dziecinstwa i programy jakie byly wtedy w telewizji , prawde mowiac to brakuje teraz takich programow jak np. KOBRA we czwartki , teatr telewizji w poniedzialki , kabaret starszych panow , wlasnie leci kabarecik i takiego programu jak pani prowadzila TELE ECH I WYWIADY IRENY DZIEDZIC . jednego z pani gosci znalem osobiscie pana Władyslaw Grabowskiego z ul. Stalowej . byl pszczelerzem i wlascicielem cukierni wktorej mial gablote z nagrodami i zdjeciami z pani programu przy kawiarnianym stoliku . prawde mowiac to czasami czlowiek teskni za tamtymi czasami i talewizja z tamtych czasow , byla calkiem inna niz teraz i pierwsze programy byly robione przy ul. Ratuszowej , moim zdaniem programy byly naturalne a nie nagrywane po dziesiec razy az do skutu idealu.
dziekuje pani za taka telewizje
pozdrawiam : Ryszard W. z ul. Stalowej

Data 2015-06-20
Wysłał Lina
Wątek Tele-Echo

Życzenia zdrowia Pani Ireno.Serdeczności

Data 2014-05-03
Wysłał Marzena z Warszawy
Wątek Gratulacje

Gratuluję wygrania sprawy... Może trochę spóźnione gratulacje, ale szczere. Jak oglądam programy telewizyjne, to niestety nasuwa mi się taka refleksja, że w dzisiejszych czasach niektórym dziennikarzom brakuje profesjonalizmu i warsztatu jaki miała i w dalszym ciągu ma Irena Dziedzic.

Data 2013-07-21
Wysłał el.salwa@wp.pl
Wątek "Na dobry bis nigdy nie jest za późno"

Pani Ireno,
trafiłam na Pani blog poprzez książkę "Prezenterki". Przez całe dzieciństwo i młodość podziwiałam Panią razem z moją mamą w programach telewizyjnych.
Przed chwilą w Pani powiedzeniach wyczytałam "Na dobry bis nigdy nie jest za późno". Życzę Pani wspaniałego bisu w mediach, bo zmowa milczenia jaka panuje wokół Pani jest bardzo niesprawiedliwa.
Niedawno wszyscy na nowo odkryli Annę German i nadejdzie taki czas, że na nowo odkryją Irenę Dziedzic.
Pozdrawiam serdecznie
Elżbieta Salwa

Data 2013-02-01
Wysłał Jozek z Paryża
Wątek Uklony z Paryża

Droga Pani Ireno,
Wiele, wiele dobrego życzę. Właśnie odkryłem ten Pani blog bo dostałem w prezencie z Polski książkę Prezenterki. W niej artykuł o Pani.
Zawsze była Pani dla mnie "oknem na wielki świat i światowy wielki styl" w Polsce, gdzie tego tak brakowało.
Dziękuje.
Uklony i serdecznosci.
Jozek z Paryża (60)

Data 2013-01-21
Wysłał Danusia z ulicy Tarnowskiego we Lwowie
Wątek Pozdrowienia

Serdecznie pozdrawiam i zycze zdrowia w Nowym Roku

Data 2012-10-19
Wysłał waldek z berlina
Wątek oiekna irena

kochana pani ireno zycze pani jeszcze duzo sukcesuw osobistych niech pani pokaze tym obecnym lajdakom kto jest najlepszym dziennikarzem wszechczasow w polsce duzo pocalunkow z berlina bylem pani fanem i pozostanem do konca
dugich lat w zdrowiu waldemar z berlina

Data 2012-10-18
Wysłał ejjanuszewscy@o2.pl
Wątek gratulacje

Od zawsze jestem pod wrażeniem Pani urody, klasy i inteligencji.
A dzisiaj gratuluję zwycięstwa nad samcem alfa 160 cm.
Ewa Januszewska w Krakowa

 

Wyszukiwanie

Wyjaśnienie

Zamieszczane tu wpisy pozostają w witrynie. Są jednak moderowane: Irena Dziedzic zastrzega sobie usunięcie w dowolnej chwili każdego, który uzna za niestosowny (a za taki uznany będzie wpis niecenzuralny, rasistowski, używający "mowy nienawiści" itp.).

Irena Dziedzic © 2010 All rights reserved.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode